6 middagen | docent: Manou van de Zande
Bibliotheek De Boekenberg, Markt 40, Spijkenisse
€ 135
wo 23 sep t/m 4 nov | in Bibliotheek De Boekenberg, Spijkenisse
> Docent: Manou van de Zande
> Zes wo-middagen 13.00 - 15.00 uur
> Lesdata: 23, 30 sep, 7, 14, 28 okt, 4 nov
Wil jij je schrijftalent verkennen op een heel bijzondere plek? Zoek dan De Schrijfschool op in bibliotheek De Boekenberg in Spijkenisse!
Enne... extra voordelig, want bibliotheekprijs 🙂
Cursus Creatief Schrijven
In deze basiscursus Creatief Schrijven trekken we ons arsenaal verrassende schrijfoefeningen voor je uit de kast.
Daarmee haal je ideeën, stijlvondsten en talenten tevoorschijn waarvan je niet wist dat je ze had. Inspiratie is in Spijkenisse nooit ver: daar struint een zonderlinge boekliefhebber in De Boekenberg af, hier kuiert een avonddwaler over de markt, en aan de overkant van de tafel draagt een mede-cursist de meest fascinerende oorbellen die je ooit hebt zien bungelen. Bijvoorbeeld.
Wereld aan je voeten
Na deze stevige schrijfcursus kun je de wereld aan. Want je hebt schrijftechnieken leren kennen en toepassen, en je hebt genres ontdekt die jou passen. Een ode, een gedicht, een dialoog, een 'ik maak nooit iets mee'-verhaal: alles komt voorbij.
Feedback van goud
Creatief schrijven betekent trouwens ook hérschrijven: van de feedback van zowel docent als je medeschrijvers wordt je stuk altijd beter.
> In De Boekenberg, Markt 40, 3201 CZ Spijkenisse
> € 135,- incl btw en lesmateriaal
> Minimaal 6 personen, maximaal 10
